AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

 

 

 

 

 

 

NEDEN PASLANMAZ BOYLER

Hijyenik - Anti Bakteriyal Dizayn

Paslanmaz boylerlerde kullanılan malzeme yemek yapılan tencere malzemesi kadar hijyeniktir. Özel tasarım serpantin sayesinde boyler içinde bakteri oluşması engellenmiştir. Paslanmaz boylerin temizlenmesi kolaydır, pas yapmadığı için çok hijyeniktir, depolanan sıcak su mutfakta kullanılabilinir.

Uzun Ömür

Paslanmaz çelikten imal edilen boylerlerin ömrü, kullanılan malzemenin yapısı gereği ve tamirat geçirebildiğinden çok uzundur.

Hafif Tasarım

Paslanmaz çelik boylerler teknolojisi gereği hafiftir, montaj yerine kolay taşınır.

Şık Tasarım

Boylerler kullanılacağı mekana göre üretilmektedir. Dış mekan kullanımları ve iç mimariye uygunluğu istenildiği durumlar için dış kaplaması dekoratif fırçalı paslanmaz sacdan imal edilmektdir. İç mekan kullanımları ve ekonomik çözümler için organik boyalı sacdan dış kaplama yapılmaktadır. Renkli vinil ceket uygulaması sadece adetli siparişler için uygulanmaktadır.

Akıllı Yatırım

Paslanmaz çelikten üretilen boylerler dayanıklı ve bakımı kolay olduğundan malzemenin tüm ömrü dikkate alındığından ekonomiktirler.

İşletmede Süreklilik

Paslanmaz boylerlerin ömrü uzun olduğundan hotel fabrika gibi işletmelerde arıza oluşmayacağından sıcak su kesintileri olmayacaktır. Bina uygulamalarında boyleri kazan dairesine yerleştirebilmek için çoğu zaman duvar yıkılmaktadır, paslanmaz boylerin ömrü uzun olduğundan bu işleme gerek kalmayacaktır.

Yüksek Standart

Boylerlerde kullanılan her malzeme testen geçerek imalata alınmaktadır ve özel imalat yöntemi ve makinalarla imal edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

TEKNİK BİLGİ

Kaliteli Malzeme

Paslanmaz boylerler aşağıdaki mazlemelerden üretilmektedir;

Standard      
ASTM 304 304 L 316 L
EN

1.4301

X 12 CrNi 18-20

1.4306

X 12 CrNi 19-11

1.4404

X 5 CrNiMo 17-12-2

UNS S30400 S30403 S31603
BS 304 S 31 304 S 11 316 S 11
JIS SUS 304 SUS 304 L SUS 316 L
NF Z 7 CN 18-09 Z 3 CN 18-10 Z 3 CND 17-12-02
SIS 2332/33 2352 2348
Sınıfı Ostenitik Ostenitik Ostenitik

Korozyon

Dayanımı

Mükemmel Mükemmel Mükemmel - Aside dahi dayanıklı

 

Isı Transferi - Yüksek Verim

Paslanmaz boylerlerin içinde oluşan ısı transferi katsayısını en yüksek değerde tutmak için özel tasarım serpantin ve türbülatörlü borular kullanılmaktadır.

Korozyon Dayanımı

Paslanmaz çelikten imal edilen boylerlerin tamamı, pitting tipi korozyon, galvenik korozyon ve aralık korozyon durumları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Paslanmaz çeliğin korozyon dayanımı çok yüksektir, korozyon riskini minimuma indirmek için özel imalat yöntemleri ve katodik koruma ile çeliğin yapısı korunmaktadır.

Hafif Tasarım - Mekanik Dayanım

Paslanmaz çeliğin müsade edilen emniyet gerilmesi siyah saca oranla daha yüksek olduğu için daha ince malzemeden üretilebilmektedir. 75-5000lt ye kadar olan her türlü boylerlerin, tankların ağırlıkları galveniz daldırma ve emaye kaplı boylerlere göre %17-37 oranında daha hafiftir.

Yüksek Teknoloji

Paslanmaz çelik malzeme yapısı gereği çok dayanıklı olduğu için ancak kaliteli yüksek teknoloji imalat yöntemleri ile imal edilebilmektedir

Kalite

Üretilen her boylerin bir kimliği vardır, malzemeler test edildikten sonra imalata alınmaktadır. İstenildiği taktirde test değerleri bayilerimize/distrübütörlerimize türkçe veya ingilizce olarak sunulmaktadır.

Tamirat

Paslanmaz boylerlerde hatalı montaj sonrası oluşabilecek tüm zararlar tekrardan fabrikamızda giderilebilmektedir.

Ambalaj

Ürünler nakledileceği ülkenin standartlarında sandıklanarak forklift kaldırmasına uygun şekilde nakledilmektedir. Yurtiçi yüklemelerinde bayi aracı üzerine fabrika teslimatlarında&kamyon bazındaki siparişlerde zedelenme riski olmayacağı için sandıksız palet üstü teslimat yapılabilmektedir.

 

AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im
Solareks.Com © 2003 • Privacy Policy • Design By Yeral